English
Comnika
NONSTOP PODPORA
info@comnika.cz
(+420) 608 826 406

Mediace

Způsob řešení sporných situací, kdy mezi dvě zúčastněné strany vstupuje nezávislá a neutrální strana třetí - mediátor. Velmi efektivní metoda řešení sporných situací, ve kterých obě strany mají zájem nebo jsou nuceny dále spolupracovat i po vyřešení současné situace, např. zaměstnanecké spory a konflikty, složitá obchodní jednání, spory mezi společníky obchodních společností, nedodržení plnění z dlouhodobých smluv a závazků, rodinné spory.

Mediátor zúčastněným stranám zprostředkovává vzájemnou komunikaci a nese zodpovědnost za proces jednání. Stranám pomáhá analyzovat a strukturovat stávající situaci, formulovat jejich zájmy a vede je k reálné dohodě. V žádném případě mediátor nezasahuje do věcné stránky konfliktu, nesoudí a za účastníky nerozhoduje.

Strany jsou v procesu mediace chápany jako odborníci na věcnou stránku konfliktu, kterou mají společně s výsledným řešením plně pod kontrolou v celém průběhu jednání. Výsledkem mediace je výhradně oboustranně přijatelná dohoda, která vždy zohledňuje zájmy a reálné možnosti zúčastněných stran.

Mediace, kromě plné kontroly nad výsledným řešením přináší zúčastněným stranám ještě další významné výhody oproti například soudnímu nebo rozhodčímu řízení. Jsou jimi zejména:

Nabízíme vám služby zkušených akreditovaných mediátorů, s jejichž pomocí budete moci plně využít všechny výhody, které vám tento efektivní způsob řešení sporů a konfliktů může přinést.


PoptávkaOpište kód z obrázkuComnika - úvod Tisknout Facebook Přidat mezi oblíbené Email

(c) Comnika s.r.o. - všechna práva vyhrazena, Efektivní řešení konfliktů a problémů
Řízení konfliktu | Facilitace | Organizační poradenství | Mediace | Vzdělávání